Najbliższy salon: zobacz
  • Mercedes-Benz Trucks Retail Polska, Oddział Będzin
    ul. Czeladzka 67, 42-500 Będzin
  • Mercedes-Benz Trucks Retail Polska, Oddział Emilianów
    ul. Gottlieba Daimlera 4, 05-250 Radzymin
  • Mercedes-Benz Trucks Retail Polska, Odział Siedlce
    Ujrzanów 32A, 08-110 Siedlce

Twój najbliższy dealer

Jakiej informacji szukasz?

Krzysztof Bereda

Członek Zarządu / Head of Own Retail Trucks

+48 800 888 900

krzysztof.bereda@daimler.com

Menedżer i ekonomista z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu biznesem i finansami, głównie w branży motoryzacyjnej. Z Mercedes-Benz związany od 24 lat. Pełnił funkcje kierownicze w dziale finansów i controllingu w polskiej centrali koncernu. Przez 14 lat był wiceprezesem i CFO w Mercedes-Benz Warszawa. Od 2018 roku jako członek zarządu nadzoruje rozwój dywizji samochodów ciężarowych w Mercedes-Benz Trucks Retail Polska. Prywatnie licencjonowany uczestnik Polskiego Związku Triathlonu, ponadto jest członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

czytaj więcej

Grzegorz Radomyski

Dyrektor Sprzedaży

+48 800 888 900

grzegorz.radomyski@daimler.com

Analityczny umysł, doskonałe umiejętności interpersonalne, olbrzymia wiedza i doświadczenie – to tylko kilka wybranych cech i zdolności, które przyczyniły się do jego stopniowego awansu w strukturach firmy Mercedes-Benz Trucks. Przez blisko 20 lat rozwijał się w działach controlingu, sprzedaży flotowej a także jako dyrektor sprzedaży Mercedes-Benz Trucks Warszawa. Na swoim koncie ma liczne sukcesy, do najważniejszych należy utrzymywanie pozycji lidera - przez ponad 3 lata, w sieci MB Trucks w kategorii sprzedaż samochodów ciężarowych. Od 2021 roku odpowiedzialny za całą sieć dealerów w grupie Mercedes-Benz Trucks Retail Polska. Jest absolwentem Administracji Państwowej, prywatnie ojciec dwójki dzieci. Fascynuje go świat lotnictwa cywilnego, kolejnictwa i modelarstwa. A także jego temperamentni, czworonożni przyjaciele - Ali i Nari.

czytaj więcej

Adrian Koń

Zastępca Dyrektora Sprzedaży

+48 800 888 900

adrian.kon@daimler.com

Mimo młodego wieku w branży motoryzacyjnej pracuje już 13 lat. Mistrz kreatywności, która cechuje bardzo dobre usposobienie do życia co doskonale wykorzystuje w pracy z klientem. Jest bardzo ambitnym i pracowitym młodym pracownikiem, każde powierzone mu zadanie jest wykonane możliwie najlepiej. Interesują go nowinki technologiczne, które przydają się w pracy sprzedawcy, ma duszę sportowca.

czytaj więcej

Wojciech Wilusz

Dyrektor Serwisów

+48 800 888 900

wojciech.wilusz@daimler.com

Definiowanie najważniejszych potrzeb klientów, a następnie zaspakajanie i wdrażanie ich w życie to strategia zarządzania, którą kieruje się od blisko 8 lat. Skuteczne egzekwowanie powierzonych zadań w połączeniu z potężną wiedzą serwisową przyczyniło się do wielu sukcesów w zakresie Customer Service & Parts zarówno na szczeblu osobistym jak i całego teamu, którym zarządza od 2013 roku. . Z serwisem Mercedes-Benz Trucks związany od 1999 roku. Prywatnie żeglarz, podróżnik, motocyklista. Od ponad dwudziestu lat jest aktywnym żeglarzem morskim. Przepłynął na jachtach i żaglowcach wiele tysięcy mil morskich w rejsach i regatach.

czytaj więcej

Jacek Krawiec

Kierownik Serwisu - odział Będzin

+48 800 888 900

jacek.krawiec@mercedes-benz.com

Marcin Korzeń

Kierownik Serwisu - odział Emilianów

+48 800 888 900

marcin.korzen@daimler.com

Pierwsze doświadczenia menedżerskie zdobywał od końcówki lat 90-tych w nowo tworzącym się rynku telekomunikacyjnym. W ostatnich latach był doradcą klienta w fabrycznym serwisie czołowego światowego producenta maszyn budowlanych. Obecnie odpowiada za rozwój zespołu serwisowego w oddziale Mercedes-Benz Trucks Warszawa w Emilianowie. Jest pasjonatem pszczelarstwa – nie ma się co dziwić, że pracowitość to wyznacznik jego sukcesu.

czytaj więcej

Mariusz Dybowski

Kierownik Serwisu - odział Siedlce

+48 694 475 313

mariusz.dybowski@daimler.com

Skromny, prosty człowiek lubiący wyzwania – tak sam o sobie mówi, chociaż powodów do dumy może mieć wiele. Od 2015 roku jako kierownik warsztatu, a obecnie kierownik serwisu w oddziale Mercedes-Benz Trucks Siedlce może pochwalić się doskonale funkcjonującą lokalizacją z pełnym obłożeniem serwisu niemalże każdego dnia. Motoryzacja fascynuje go nie tylko ze względów służbowych, wolny czas poświęca na analizę technik stosowanych w branży automotive.

czytaj więcej

Adrian Miąskiewicz

Kierownik Magazynów

+48 694 475 224

adrian.miaskiewicz@daimler.com

Ma 15-letnie doświadczenie w branży logistycznej, w tym od ponad 13 jest związany z Mercedes-Benz Trucks Warszawa. Przez kilka lat pracował jako magazynier, a następnie specjalista ds. logistyki. Obecnie zarządza obsługą magazynową we wszystkich naszych lokalizacjach. Niesłychanie sumienny, cechuje go pedanteria, dokładność, perfekcyjność - co widoczne jest na każdej półce z częściami w naszych magazynach.

czytaj więcej
Marta Ostrowska Mercedes Benz Trucks Retail Polska

Marta Ostrowska-Kozłowska

Kierownik Marketingu i BDC

+48 800 888 900

marta.ostrowska@daimler.com

Z wykształcenia dziennikarz, dokumentalista i marketingowiec. W swojej karierze początkowo związana ze światem mediów tradycyjnych i internetowych. Od 2018 roku związana ściśle z branżą motoryzacyjną. W codziennej pracy odpowiada za strategię marketingową naszej firmy oraz za budowanie długofalowych i satysfakcjonujących relacji z klientami dzięki rozbudowanej telefonicznej obsłudze Klientów w zespole Call Center, którym zarządza. W pracy opanowana, łagodna i spokojna - trudno wyprowadzić ją z równowagi chociaż nie jeden próbował. Prywatnie roztrzepana motocyklistka i żeglarka.

czytaj więcej

Maciej Pala

Doradca Serwisowy - oddział Będzin

+48 694 484 689

maciej.pala@daimler.com

Doświadczony i nieoceniony doradca serwisowy. Od ponad dekady pełni rolę doradcy serwisowego samochodów ciężarowych, wciąż doszkala się i dąży do tego aby być najlepszym swoim wydaniem. Każdego dnia stara się aby klient był usatysfakcjonowany z obsługi serwisu i od lat bardzo dobrze mu to wychodzi. Pasjonat rajdów samochodowych, jest pilotem rajdowym. Podróże i rower to również sposób na spędzanie wolnego czasu.

czytaj więcej

Wojciech Rostkowski

Doradca Serwisowy - oddział Będzin

+48 694 484 605

wojciech.rostkowski@mercedes-benz.com

Marek Perekitko

Doradca Serwisowy - oddział Emilianów

+ 48 694 475 241

marek.perekitkow@daimler.com

Pogodny, zawsze w dobrym nastroju, lubi słuchać innych, chętnie służy radą i pomocą. W 2019 roku zdobył tytuł Mistrza Świata na Global TechMasters Truck. Na swój wielki, zasłużony sukces pracuje od 1994 roku. Kiedyś zawodowo zajmował się szukaniem błędów w pojeździe i eliminacją usterek, dziś specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie serwisowym. Prywatnie wielbiciel piłki nożnej i lodowatych kąpieli.

czytaj więcej

Tomasz Pieńkowski

Doradca Serwisowy - oddział Emilianów

+48 694 475 243

tomasz.pienkowski@daimler.com

Zdyscyplinowany, lubi porządek i zaplanowane działania. Pierwszy kontakt z samochodami Mercedes–Benz miał już podczas szkolnych praktyk. Doświadczony pracownik z 22 letnim stażem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Samodzielny i ambitny w pracy. Poza biurem relaksuje się w kuchni, przy dobrej muzyce lub filmie.

czytaj więcej

Bartosz Plichta

Doradca Serwisowy - oddział Siedlce

+48 694 475 314

bartosz.plichta@daimler.com

Optymista, zaangażowany w swoje obowiązki. Posiada 7-letnie doświadczenie w branży. Na przeszkody i trudności patrzy z perspektywy wyzwań i celów. Jak sam mówi każde niepowodzenie stara się przekuć w sukces. Prywatnie pasjonat motoryzacji i podróży.

czytaj więcej

Rafał Pyl

Doradca Serwisowy - oddział Emilianów

+48 694 475 249

rafal.pyl@daimler.com

Najmłodszy stażem w zespole Mercedes-Benz, jednak z samochodami ciężarowymi związany od wielu lat. Ćwierć wieku doświadczenia w branży sprawia, że doskonale zna potrzeby klientów. Prywatnie jego największą pasją jest historia.

czytaj więcej

Karol Rzepko

Doradca Serwisowy - oddział Emilianów

+48 694 475 480

karol.rzepko@daimler.com

Człowiek do zadań specjalnych. Przygodę z przemysłem motoryzacyjnym rozpoczynał w Czechach. Z firmą Mercedes–Benz związany od 2012 roku. Doskonale zna realia branży transportowej. W pracy lubi szybko działać, prywatnie lubi szybką jazdę w rajdach samochodowych.

czytaj więcej

Arkadiusz Siwiła

Doradca Serwisowy - oddział Będzin

+48 694 484 653

arkadiusz.siwila@daimler.com

Od 2007 roku związany z koncernem Mercedes-Benz, doświadczony, ceniony pracownik, który dzięki doświadczeniu w obsłudze klienta świetnie odnajduje się w roli doradcy serwisowego, tak aby klient był obsłużony na najwyższym poziomie jak przystało na markę premium. Samodyscyplina na bardzo wysokim poziomie pozwala aby powierzona mu praca była wykonana jak najlepiej. Co z wolnym czasem? Kino, piłka nożna - pozwala się relaksować.

czytaj więcej

Łukasz Suchodolski

Doradca Serwisowy - oddział Siedlce

+48 694 475 313

lukasz.suchodolski@daimler.com

Profesjonalista, z doskonałą wiedzą techniczną. Pracę w branży rozpoczął jako sprzedawca części. Doświadczeniem i swoimi umiejętnościami wspiera klientów. Z łatwością nawiązuje kontakty, nie lubi nudy i rutyny. Spełniony tata, lubi majsterkowanie i prace w ogrodzie. Zwolennik work life balance.

czytaj więcej

Karol Zając

Doradca Serwisowy - oddział Będzin

+48 698 697 847

karol.zajac@daimler.com

Pasjonat motoryzacji, który już od 1997 roku jest z nią związany. Każdego dnia okazuje ogromne zaangażowanie w swoją pracę, klienta traktuje indywidualnie, a na pytania zadane przez klienta ma wyczerpującą i kompetentną odpowiedź. Ciekawy świata, wciąż chce się uczyć i rozwijać aby coraz to lepiej stawiać czoła najbardziej wymagającym klientom. Prywatnie - również motoryzacja, uwielbia motocykle i wszystko co z nimi związane.

czytaj więcej

Cezary Czapski

Doradca Części Zamiennych - oddział Siedlce

+48 694 475 317

cezary.czapski@daimler.com

Na temat samochodów i części zamiennych wie wszystko. Konkretny i rzeczowy, z chęcią wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i sprawnie je realizuje. Prywatnie pasjonuje go numizmatyka, zbiera monety, banknoty i inne znaki pieniężne.

czytaj więcej

Piotr Malewski

Doradca Części Zamiennych - oddział Będzin

+48 728 304 796

piotr.malewski@daimler.com

Od ponad dwóch dekad zajmuje się motoryzacją. Świetnie odnajduje się w swojej pracy i uwielbia pracę z klientem. Swoją wiedzę potwierdzają certyfikaty i dyplomy które posiada. Optymista i profesjonalista to dwa słowa które świetnie go opisują. W wolnym czasie interesuje się nowinkami ze świata technologicznego oraz już wspomnianą motoryzacją co doskonale łączy się z wykonywaną pracą.

czytaj więcej

Damian Wilczek

Doradca Części Zamiennych - oddział Będzin

+48 694 484 666

damian.wilczek@daimler.com

Zasłużony i doświadczony pracownik Mercedes-Benz. Ze względu na staż pracy w motoryzacji wyróżnia się swoją ogromną wiedzą, ale też pasją jaką jest motoryzacja. Cechuje go duża ciekawość świata, jest osobą zdyscyplinowaną, pozytywną i otwartą na nowe wyzwania. Ta praca daje mu dużą możliwość rozwoju. Jest wesoły i sympatyczny co doceniają klienci oraz współpracownicy. W wolnym czasie lubi podróżować i interesuje się motoryzacją. Jest ojcem ślicznych bliźniaczek.

czytaj więcej

Marcin Wojewoda

Doradca Części Zamiennych - oddział Emilianów

+48 698 697 171

marcin.wojewoda@daimler.com

Spokojny i profesjonalny, zaangażowany w swoją pracę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wie jak dopasować rozwiązania do potrzeb klienta. Prywatnie interesuje się podróżami i piłką nożną. W pracy podobnie jak na boisku lubi grę zespołową.

czytaj więcej

Piotr Szymański

Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych i Części - oddział Siedlce

+48 694 475 318

piotr.szymanski@daimler.com

Rzetelny i opanowany. Sumiennie i ze spokojem analizuje każdą potrzebę klienta. Dzięki swojej postawie zyskał grono firm, które chętnie wracają po jego wsparcie. Interesuje go motoryzacja i rozwiązania techniczne. Swoją pasję i zmysł do ciekawych rozwiązań chętnie wykorzystuje w pracy.

czytaj więcej

Łukasz Wieloch

Aktywny Sprzedawca Części Zamiennych - oddział Będzin

+48 694 484 638

lukasz.wieloch@daimler.com

Niesamowita osoba, pełna optymizmu i sympatii do klientów oraz pracowników. W Mercedes-Benz już od 12 lat pełni swoją funkcję na najwyższym poziomie i nie zamierza zwalniać. Ma podejście do klienta, wiedzę i charakter który umożliwia mu łatwe nawiązywanie kontaktów, co doskonale przekłada się na obsługę klienta. Prywatnie lubi tańczyć do muzyki ((techno)), uspokoić przy sklejaniu modeli lub uprawiać sporty.

czytaj więcej

Tomasz Majszczyk

Key Account Manager UNIMOG - oddział Emilianów, Siedlce

+48 694 475 309

tomasz.majszczyk@daimler.com

Wulkan energii i człowiek czynu. Niezawodny, nie lubi utartych schematów - zarówno w życiu jak i w pracy. Posiada doświadczenie i ogromną wiedzę w zakresie pojazdów do zadań specjalnych, o Unimogu wie wszystko. Lubi turystykę niezorganizowaną, szczególnie podróże własnym motocyklem oraz gry planszowe.

czytaj więcej

Jacek Wróbel

Key Account Manager UNIMOG - oddział Będzin

+48 698 697 864

jacek.wrobel@daimler.com

W branży motoryzacyjnej od 8 lat. Od 2015 roku związany z Mercedes-Benz. Czas tu spędzony doskonale wykorzystał, tak aby stać się ekspertem w swojej dziedzinie - specjalizuje się w sprzedaży samochodów Unimog. W obsłudze tak specyficznego klienta pomogło mu doświadczenie w pracy ze sprzętem ciężkim jakim są maszyny budowlane. Prywatnie dusza sportowca, która sprzyja mu w pracy którą wykonuje. Kibicuje i jest fanem Bundesligi.

czytaj więcej

Robert Drosio

Key Account Manager - oddział Siedlce

+48 694 475 307

robert.drosio@daimler.com

Sumienność to jedna z kluczowych cech jego osobowości. A w połączeniu z wewnętrzną motywacją, wytrwałością w dążeniu do celu oraz bardzo dobrą organizacją pracy poskutkowała wieloma sukcesami sprzedażowymi oraz pozyskaniem zaufania wśród klientów z rejonu Siedleckiego. Gotowy ponieść niemalże każdy wysiłek na rzecz Klientów zapomina o swojej wielkiej pasji jaką jest turystyka motocyklowa. Gdyby tydzień miał więcej niż 7 dni z całą pewnością wysyłałby nam pocztówki z odległych motocyklowych tras.

czytaj więcej

Grzegorz Jarczyk

Key Account Manager - oddział Będzin

+48 694 484 630

grzegorz.jarczyk@daimler.com

Absolwent Politechniki Krakowskiej o specjalności : silniki spalinowe. W branży motoryzacyjnej od 26 lat, za czym przemawia to, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wiedza jaką posiada jest o tyle cenna, że zdobywana stopniowo w różnych markach pozwala na realną ocenę oraz doradztwo przy zakupie samochodów. Ma indywidualne podejście do klienta, który ceni sobie jego spokój w zamian za kompetentną obsługę na najwyższym poziomie. Prywatnie miłośnik stolarstwa, strzelectwa. Lubi spacery po górach, uprawę winorośli oraz wyciszyć się podczas łowienia ryb. W tym przypadku siła spokoju to jest moc.

czytaj więcej

Paweł Mączka

Key Account Manager - oddział Emilianów

+48 694 475 231

pawel.maczka@daimler.com

Mistrz kreatywności z milionem pomysłów na minutę. Uwielbia myśleć niestandardowo i wprowadzać dobrą energię zarówno w życie całego zespołu, jak i swoich klientów. Trudno go zatrzymać, zwłaszcza gdy ma do rozwiązania jakiś problem. Olbrzymi profesjonalizm w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wyjątkowym charakterem poskutkował licznymi sukcesami sprzedażowymi.

czytaj więcej

Łukasz Nowak

Key Account Manager - oddział Będzin

+49 694 484 633

lukasz.nowak@daimler.com

To pracownik Mercedes-Benz z długoletnim stażem - to już 22 lata, a ta podróż dalej trwa. Doświadczenie oraz wiedzę chętnie przekazuje swoim młodszym stażem kolegom. Jest już swojego rodzaju "marką samą w sobie". Obsługa, która jest na najwyższym poziomie, a klient może czuć się w pełni usatysfakcjonowany. Profesjonalista w każdym calu, który każdego klienta traktuje indywidualnie i mimo upływu lat nie wkrada się rutyna. Prywatnie lubi uprawiać motosporty, interesuje się budownictwem mieszkaniowym oraz rentierstwem.

czytaj więcej

Wojciech Ryciak

Key Account Manager - oddział Emilianów

+48 694 475 238

wojciech.ryciak@daimler.com

Z Mercedes-Benz Trucks związany od ponad 20 lat. Przez blisko dwie dekady pokonywał kolejne ścieżki kariery i budował coraz to większą bazę Klientów, którzy dziś nie wyobrażają sobie współpracy z nikim innym. Empatia i aktywne słuchanie to cechy, które zdecydowanie przyczyniły się do jego sukcesu. Jak sam twierdzi: „Bez pewnej dozy empatii i umiejętności postawienia się na miejscu klienta i szczerego przyjrzenia się temu, co dla niego ważne – nie ma dobrego handlowca”.

czytaj więcej

Mariusz Urbański

Key Account Manager - oddział Będzin

+48 694 484 634

mariusz.urbanski@daimler.com

Doświadczony sprzedawca samochodów ciężarowych, którego cechuje najwyższy profesjonalizm. Pracownik z 10-letnim stażem w koncernie Mercedes Benz. Otwarty, dyspozycyjny, zawsze chętny do przekazania swojej ogromnej wiedzy na temat samochodów ciężarowych Mercedes- Benz. Dzięki otwartości na nowe wyzwania zdobywał doświadczenie nie tylko w handlu ale również w innych działach: marketing, ubezpieczenia dlatego jego kompleksowa wiedza jest doceniania przez klientów oraz pracodawców. Prywatnie pasjonat gór, crossfitu oraz siatkówki co dodatkowo wykształciło jego i tak już mocny charakter.

czytaj więcej

Arkadiusz Zaremba

Key Account Manager - oddział Emilianów

+48 694 475 237

arkadiusz.zaremba@daimler.com

Uporządkowany perfekcjonista. Zwolennik zaplanowanych działań, szanuje swój czas i przede wszystkim swoich klientów. Jest wyjątkowo ambitny. Powierzając mu swoje potrzeby, możesz mieć pewność, że dołoży wszelkich starań, aby wykonać je najlepiej jak tylko potrafi – a robi to z wielkim powodzeniem od blisko 23 lat w branży samochodów ciężarowych. Jest miłośnikiem dwóch kółek, dlatego każdą wolną chwilę poświęca na motocyklowe wyprawy.

czytaj więcej

Bartosz Bobula

Doradca Handlowy - oddział Będzin

+48 694 484 607

bartosz.bobula@daimler.com

Pracownik z 5-letnim stażem, który swoim zaangażowaniem oraz pracowitością goni pracowników z naprawdę długim stażem. Jego pozytywna energia udziela się innym, chętnie się uczy, jest otwartym i nastawionym na rozwój młodym człowiekiem. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Prywatnie swoją żywiołową naturę wykorzystuje podczas wyjazdów kolarskich oraz poszerza swoją wiedzę motoryzacyjną - bo to jego pasja.

czytaj więcej

Sławomir Bochniarz

Doradca Handlowy - oddział Emilianów

+48 694 475 187

slawomir.bochniarz@daimler.com

Umiejętnie rozpoznaje potrzeby naszych Klientów, opanowany i zawsze racjonalnie myślący. Od 19 lat związany z branżą pojazdów ciężarowych. Swoje doświadczenie budował zarówno na stanowiskach serwisowych, przez gwarancję, sprzedaż części aż w końcu jako sprzedawca pojazdów ciężarowych. Wolny czas spędza na żaglach lub w zaciszu domowym rozmyślając nad kolejnym wynalazkiem. Jeden z nich udało mu się nawet opatentować, dotyczy uchwytu noża silnikowej kosiarki do trawnika „CARMEN”, BOSTON (BUP Nr 4 (656) 1999, 7 zastrzeżeń).

czytaj więcej

Marek Golba

Doradca Handlowy - oddział Będzin

+48 728 433 320

marek.golba@daimler.com

Certyfikowany sprzedawca samochodów ciężarowych, który od 7 lat działa w branży motoryzacyjnej. W szeregach Mercedes-Benz od 5 lat. Ciekawość, która go cechuje powoduje, że każdy dzień jest wyzwaniem, a dzień bez nowinki ze świata motoryzacji jest dniem straconym. To pasja jest drogą do sukcesu dlatego ważnym jest lubienie swojej pracy - tak właśnie jest w tym przypadku. Prywatnie interesuje się wiedzą ścisłą - fizyką teoretyczną, sportem, motoryzacją, a także filmem i muzyką.

czytaj więcej

Kamil Kawalec

Doradca Handlowy - oddział Będzin

+48 698 697 828

kamil.kawalec@daimler.com

To młody, ale bardzo ambitny pracownik. Chętny do nauki, otwarty na wiedzę, nowe doświadczenia. Cechuje go duży profesjonalizm, ze względu na swoją pasję jaką są rajdy samochodowe wychodzi z założenia "albo dobrze albo wcale" i właśnie tak podchodzi do swojej pracy. Jest licencjonowanym kierowcą rajdowym i wziął udział w ponad 100 rajdach samochodowych. Posiada ogromny hart ducha, i w pracy i na torze stara się na 100%.

czytaj więcej

Konrad Koziara

Doradca Handlowy - oddział Emilianów

+48 694 475 236

konrad.koziara@daimler.com

Spokojny, wywarzony, zawsze działa według wcześniej ustalonego planu. Od 2013 roku jako specjalista ds. systemu Fleetborad zajmował się wdrażaniem użytecznych funkcji ułatwiających pracę, komunikację i organizację czasu wolnego kierowców. Obecnie certyfikowany doradca handlowy specjalizujący się w transporcie ponadgabarytowym. Pierwszy śmiałek, który podjął się zbudowania kampera na naszym Arocsie 4x4.

czytaj więcej

Dominik Małys

Doradca Handlowy - oddział Będzin

+48 694 484 636

dominik.malys@daimler.com

Od 2004 roku w branży motoryzacyjnej, z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w życiu firmy. Jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny co klienci i współpracownicy widzą i doceniają. Przez długi okres w branży posiadł ogromną wiedzę, którą w sposób umiejętny potrafi przekazać klientom. Pasjonuje się muzyką, lubi grać na gitarze, tworzyć muzykę. W wolnych chwilach interesują go militaria i strzelectwo.

czytaj więcej

Szczepan Niedzielski

Doradca Handlowy - oddział Emilianów

+48 694 475 181

szczepan.niedzielski@daimler.com

Skrupulatność i uważność to zdecydowanie jego mocne strony, a przywiązywanie uwagi do szczegółów to jego nieoceniona, bardzo przydatna umiejętność, pozwalająca mu szybciej radzić sobie z codziennymi wymaganiami klientów. Co ciekawe, okazuje je nie tylko w rozmowie z klientem, ale również podczas pałaszowania czekolady z orzechami, którą uwielbia. Od 17 lat pogłębia wiedzę związaną z samochodami ciężarowymi, a od blisko 9 lat wykorzystuje ją w strukturach Mercedes-Benz Trucks.

czytaj więcej

Janusz Polit

Doradca Handlowy - oddział Będzin

+48 728 433 311

janusz.polit@daimler.com

Siła spokoju i ekspert w obsłudze klienta. Przez różnorodne doświadczenie może połączyć to w najlepszym wydaniu pracując w Mercedes-Benz. Profesjonalista, uporządkowany sprzedawca, któremu powierzone sprawy klienta będą zawsze priorytetem. Dokłada wszelkich starań aby klient obsłużony był na najwyższym poziomie co doskonale mu wychodzi w praktyce. Pasjonat motoryzacji, który swoją wiedzę wykorzystuje w praktyce.

czytaj więcej

Michał Wiąckiewicz

Doradca Handlowy - oddział Emilianów

+48 694 475 232

michal.wiackiewicz@daimler.com

Zaangażowany i oddany swojej pracy ambitny uczeń. Po ukończonych studiach inżynierskich z mechaniki maszyn i pojazdów, od 2015 roku wspina się po kolejnych szczeblach kariery, nieustannie poszukując nowych wyzwań. Dziś certyfikowany doradca handlowy z olbrzymią wiedzą na temat samochodów specjalistycznych. Jak sam mówi „lubię porządne i wpadające w oko auta ciężarowe, dobrze wyposażone i służące na lata – takie u mnie znajdziecie”.

czytaj więcej

Dariusz Zając

Doradca Handlowy - oddział Emilianów

+48 694 475 272

dariusz.zajac@daimler.com

Człowiek orkiestra, inicjator z ogromnym zapałem i chęcią do wykonywanej pracy. Tworzy własne projekty i proponuje coraz to nowe rozwiązania. Nie uznaje porażek, a w jego słowniku brakuje słowa – niemożliwe. W 2020 roku otrzymał gwiazdę najlepszego handlowca, a to zaledwie po 4 latach pracy w naszych strukturach. Mknie jak burza, podobnie jak jego motocykle, które uwielbia.

czytaj więcej

Piotr Kozieł

Truck Expert - oddział Będzin

+48 698 697 833

piotr.koziel@daimler.com

To profesjonalista w każdym calu, ale także pozytywny człowiek, którego cechuje otwartość na innych, a dobry humor go nie opuszcza. To już 13 lat w branży motoryzacyjnej, a dalej jest otwarty na więcej i chętny do tej współpracy. Ma znakomitą umiejętność przekazywania wiedzy- co doskonale wykorzystuje podczas rozmów z klientami. Posiada umiejętność ekonomicznej jazdy samochodami ciężarowymi, którą z zaangażowaniem przekazuje podczas szkoleń klientów co spotyka się z niesamowitym zaciekawieniem i otwartością. Prywatnie lubi obejrzeć dobry film.

czytaj więcej

Radosław Chowaniak

Specjalista ds. FleetBoard - oddział Emilianów, Siedlce

+48 694 475 316

radoslaw.chowaniak@daimler.com

Rzeczowy, praktyczny i gospodarczy - najlepiej czuje się wśród danych, które chętnie analizuje i porządkuje. Jako dzieciak marzył by być piłkarzem, później otarł się o prawdziwy american dream kończąc w USA kursy barmańskie. Dziś dba o to, by flota naszych klientów była zawsze pod kontrolą. Jak odpoczywa? Podczas długich wędrówek górskich.

czytaj więcej

Marcin Lewicki

Specjalista ds. FleetBoard - oddział Będzin

+48 698 697 849

marcin.lewicki@daimler.com

Pasjonat motoryzacji który jest na początku swojej drogi w Mercedes-Benz. Dzięki możliwości pracy w koncernie może zarówno kształcić się w tym kierunku, a także przekazywać swoją już dużą wiedzę dalej. Doskonale pełni funkcję, która została mu powierzona, jest chętny do pomocy, otwarty i posiada zdolności interpersonalne, które jak najlepiej stara się wykorzystywać w swojej pracy co jest doceniane przez klientów i współpracowników. Dzięki wykształceniu jakie nabył potrafi władać kilkoma językami: ukraiński, angielski, niemiecki oraz szwedzki. Posiada, także swoją wrażliwą stronę - w wolnych chwilach gra na pianinie.

czytaj więcej

Ewa Myszor

Administracja Sprzedaży

+48 694 475 118

ewa.myszor@daimler.com

Uwielbia Excela i wszelkiego rodzaju tabelki - ze wzajemnością. Pracowita i perfekcyjna, zaangażowana w pracę. Doskonale zorganizowana, zawsze można liczyć na jej pomoc. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze. Jak sama mówi z branżą motoryzacyjną związana jest od zawsze. Prywatnie szczęśliwa mama i pasjonatka motoryzacji.

czytaj więcej

Klaudia Damek

Financial Expert - oddział Będzin

+48 728 433 300

klaudia.damek@daimler.com

Płeć piękna w Mercedes-Benz którą cechuje najwyższy poziom obsługi. Dyscyplina, empatia i otwartości to wartości, które cenimy sobie u naszych pracowników. Doskonale potrafi wyczuć potrzeby klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Znajomość branży pozwala idealnie odnaleźć złoty środek spełnienia się w pracy, tak aby klient był usatysfakcjonowany. Prywatnie zajmowała się modelingiem, interesuje się modą oraz uprawia sport.

czytaj więcej

Marta Ferfecka

Recepcja Serwisu - oddział Będzin

+48 32 368 45 51

marta.ferfecka@mercedes-benz.com

Dominika Mazur

Recepcja Serwisu - oddział Będzin

+48 32 368 45 51

info-mbs.trucks@daimler.com

Marta Kępińska

Specjalista ds. Uptime - oddział Będzin

+48 694 484 674

marta.kepinska@daimler.com

Pasjonatka motoryzacji, zdyscyplinowana i pełna pozytywnej energii, to idealne połączenie w tej pracy. Otwarta, uwielbia pracę z ludźmi, dlatego tak dobrze odnajduje się na stanowisku: recepcja. Ma żyłkę handlowca, którą rozwijała w poprzedniej pracy, a teraz wykorzystuje swoje atuty oraz wiedzę. W swojej stosunkowo krótkiej pracy w Mercedes-Benz zbudowała swój obraz jako profesjonalnej i pracowitej osoby z której pomocy na pewno każdy byłby zadowolony! W wolnych chwilach czyta książki, spaceruje i uprawia sport.

czytaj więcej

Anna Skarpetowska

Specjalista ds. Marketingu

+48 694 475 251

anna_maria.skarpetowska@daimler.com

Marketingowiec z krwi i kości, z serca i duszy. Z branżą związana od ponad 12 lat. Dzielnie znosi pomysły klientów i kolegów z pracy. Konsekwentna i uparta – porzucenie jakiegokolwiek projektu w połowie nie wchodzi w grę. Mnogość kampanii i akcji marketingowych, które wdraża nie pozwalają jej na powielanie schematów, stąd kreatywność jest jej niemal tak samo bliska jak zdolność analitycznego myślenia. Prywatnie miłośniczka turystki offroadowej, podróży a dla równowagi również joginka.

czytaj więcej

Adrian Michalik

Specjalista ds. Marketingu

+48 694 484 603

adrian.michalik@daimler.com

Dekada pracy w marketingu to owocny czas wykorzystany na naukę, rozwój intepersonalny, poznanie potrzeb klienta i chęć sprostania im w najbardziej oryginalny i skuteczny sposób na rynku motoryzacyjnym. Nieoceniony w pomocy pracownikom i klientom na wielu płaszczyznach. Eventy, kampanie reklamowe i wszelkiego rodzaju akcje marketingowe to coś w czym się specjalizuje i spełnia. Zawsze chętny do pomocy i współpracy. Pasjonuje się motoryzacją, nieruchomościami oraz jazdą na rowerze.

czytaj więcej

Zapisz się do naszego newslettera