Najbliższy salon: zobacz
  • Mercedes-Benz Trucks Retail Polska, Oddział Będzin
    ul. Czeladzka 67, 42-500 Będzin
  • Mercedes-Benz Trucks Retail Polska, Oddział Emilianów
    ul. Gottlieba Daimlera 4, 05-250 Radzymin
  • Mercedes-Benz Trucks Retail Polska, Odział Siedlce
    Ujrzanów 32A, 08-110 Siedlce

Twój najbliższy dealer

Opinie naszych klientów na temat naszych samochodów

Jestem bardzo zadowolony z testu i mogę powiedzieć, że zdecydowałbym się na zakup nowego Actrosa przede wszystkim ze względu na spalanie oraz wygodę w trakcie jazdy.

Wiktor, Cieszyn

Jakie wnioski po teście? Bardzo komfortowa kabina, lusterka są ciekawą innowacją wymagającą przyzwyczajenia się ale oceniam pracę z ich wykorzystaniem bardzo pozytywnie.

Karol - kierowca

Jakie ma Pan wnioski po teście? Mam już doświadczenie z samochodami marki Mercedes. Auto przypadło mi do gustu. Jestem pod wrażeniem Asystenta stabilizacji ruchu przyczepy, bardzo funkcjonalny system.

Tadeusz Kowalczyk - kierowca

Actros piątej generacji jest ciągnikiem ultranowoczesnym do którego tradycyjny kierowca musi się przyzwyczaić i oswoić. Jednocześnie wszystkie innowacje bazują cały czas na bezpieczeństwie, ekonomii i komforcie starszych generacji. Zdecydowanie warto rozważyć poszerzenie swojej floty o najnowszy model Actrosa.

Usługi Transportowe Jan Podolak - A.Zaremba

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Nowego Actrosa. Multimedia, rozwiązania technologiczne, obsługa asystentów kierowania ułatwiające pracę kierowcy są rodem zapożyczone z osobowych wersji MB co sprawia że są one świetnie dopracowane i intuicyjne w obsłudze.

Dawid, Przyszowice

Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem wszystkich systemów. Nawigacja jest przejrzysta i prosta w obsłudze. System kamer ma potencjał i na pewno się przyjmie wśród kierowców. Wg mnie największy wpływ na bezpieczeństwo w Nowym Actrosie ma ABA i ADA.

Sebastian, Wojtkowice

Zapisz się do naszego newslettera