12 BIEG

  • EUR 4.80
  • GBP 5.53
  • CHF 4.92

Wszystkie ważne informacje dotyczące eActrosa

eActros

Wszystkie ważne informacje dotyczące eActrosa: Eksperci odpowiadają na pytania dotyczące pierwszej ciężarówki Mercedes‑Benz Trucks z napędem wyłącznie elektrycznym.

 

Jaki zasięg ma eActros? Na jakich trasach można go optymalnie wykorzystywać? Słowo kluczowe „zintegrowany, kompletny pakiet” Co to dokładnie oznacza? Czy Mercedes‑Benz Trucks zapewnia również wsparcie w zastosowaniu operacyjnym? O te i inne tematy redakcja magazynu „Transport” zapyta ekspertów – coming soon.

eActros

  • eConsulting.

Pierwsze pytania o eActrosa prawie zawsze dotyczą jego zasięgu. W pierwszej części eConsultant przedstawi informacje o tym, jakie czynniki mają decydujące znaczenie dla zasięgu i w jaki sposób dobre planowanie pozwala zoptymalizować wykorzystanie pojazdu i koszty. W centrum uwagi znajdą się również przygotowania aż do momentu przekazania pojazdu, łącznie z budową infrastruktury i analizą tras.

 

  • TruckTraining.

Również w przypadku eActrosa działania kierowcy są jednym z czynników decydujących o ekonomiczności. W kolejnym materiale przeanalizujemy, jakie wsparcie Mercedes‑Benz Trucks zapewnia kierowcom, jakie są nowe rozwiązania techniczne w pojeździe i co jest ważne podczas prowadzenia eActrosa.

 

  • W drodze.

Mapping, Logbook i wiele innych: Fleetboard oferuje szereg usług zoptymalizowanych pod kątem codziennej eksploatacji eActrosa. Nasza ekspertka wyjaśnia, że nie tylko przynoszą one wymierne korzyści, ale także pozwalają w pełni wykorzystać potencjał eActrosa.

Udostępnij:

Zapisz się do naszego newslettera