12 BIEG

  • EUR 4.69
  • GBP 5.25
  • CHF 4.70

Czy to możliwe, by w pracy czuć się jak w domu?

Marek Gepard - najlepszy kierowca w Epo-Trans z Tychów

Marek Gepard czuje się za kółkiem ciężarówki Mercedes-Benz jak u siebie już od lat. Teraz przesiadł się do najnowszego modelu 1851.

 

Marek Gepard jest jednym z najlepszych kierowców spółki Epo-Trans z Tychów. W Mercedesie czuje się jak w domu, bo śląska firma od lat użytkuje ciężarówki z gwiazdą. W sierpniu „przeprowadził” się do nowego Actrosa 1851 z kabiną GigaSpace. – Mercedes znów wyprzedza konkurencję: MirrorCam, nowy Predictive Powertrain Control, który pozwala jeździć na tempomacie nawet po drogach podrzędnych – to największe i bardzo obiecujące innowacje – mówi Marek.

 

Wygodna kabina

 

Nowy Actros Marka to także komfortowe miejsce pracy. – Fantastyczna jest klimatyzacja postojowa, wielka ulga w upały minionego lata! Marek jest również zachwycony nowym oświetleniem w kabinie.

- Mam wersję ambiente, podświetlone są półeczki i schowki, to niby detal, ale takie szczegóły decydują o przyjemności z jazdy. Świetny jest nowy MultiMedia Cockpit – wyświetlacze są bardzo wygodne, czytelne i stylistycznie wysmakowane.

 

Nowe Actrosy zwracają na siebie uwagę:

– Koledzy na parkingach bardzo się nim interesują, a w trasie, kiedy spotykam innego nowego Actrosa, pozdrawiamy się wzajemnie!

 

Fotos: Paweł Szczeciński

Udostępnij:

Zapisz się do naszego newslettera