12 BIEG

  • EUR 4.69
  • GBP 5.25
  • CHF 4.70

FUSO Canter - miejski odkrywca

FUSO Canter w transporcie miejskim

Nie znajdziesz zwrotniejszej i ekonomiczniejszej ciężarówki niż FUSO Canter. Miasto to jego żywioł i miejsce codziennych wyzwań. Dzięki najmniejszej średnicy zawracania w swojej klasie i szerokości kabiny wynoszącej 1,70 m lub 2 m dotrzesz nim także tam, gdzie inni nie mogli wjechać. Przestronne kabiny zapewniają komfort, a niezależne zawieszenie kół gwarantuje dynamikę jazdy.

 

Eko Max Recykling zajmuje się odbiorem i przetwarzaniem odpadów na terenie Warszawy od 2009 roku. Firma stawia przede wszystkim na elastyczność współpracy z klientami, którą zapewnia jej między innymi zróżnicowana flota pojazdów. Niedawno dołączył do niej Fuso, który obsługuje 4-tonowe kontenery na odpady. Pojazd okazał się idealnym rozwiązaniem szczególnie w sytuacjach, gdzie jest konieczność wjazdu w ciasne alejki – np. na terenie działek czy cmentarzach, indywidualnych budowach. Niewielkie gabaryty i zwrotność pojazdu umożliwiają bezproblemową obsługę takich miejsc, a jednocześnie 4 tony ładowności są całkowicie wystarczające. Średnio w ciągu dnia Fuso pokonuje ok. 200 km, pracując w Warszawie i okolicach.

 

Fuso wszędzie mogę wjechać, łatwo nim manewrować, dzięki czemu praca jest łatwiejsza. Poza tym jest lekki, a dodatkowo prężny silnik i zawieszenie dają mi pewność, że pojazd sobie poradzi nawet na bardziej grząskim gruncie – a takie miejsca się zdarzają” – mówi Dariusz Żebrowski z firmy Eko-Max Recykling Sp. z o.o. .

 

 

 

 

Udostępnij:

Zapisz się do naszego newslettera